W górę serca

Opinie

 

 • Pani Ludwika przywróciła mi wiarę w samą siebie, a także w drugiego człowieka. Pokazała, że nie należy skupiać się na negatywnych stronach, ponieważ przez takie myślenie można nie dostrzec tych pozytywnych stron zarówno siebie jak i ludzi wokół. Swoim ciepłem, serdecznością i przyjaznym nastawieniem sprawiła, że poczułam się przy Niej, jak przy ciepłym słońcu, które ogrzewa swoimi promieniami innych, &quot;chłodnych&quot; ludzi, aby i oni mieli możliwość zaświecić swoim wewnętrznym ciepłem.<br />Terapia z Panią Ludwiką była przyjemnością, która wniosła stałe zmiany w moim życiu.

  Alicja

 • Świetny fachowiec, a co ważniejsze fantastyczny człowiek. Dzięki Pani Ludwice każdy kolejny dzień jest szansą na lepsze życie. "W górę serca"

  Monika

 • Pani Ludwika jest przede wszystkim najwspanialszym przyjacielem. Ponadto wielkim fachowcem.

 • Pani Ludwika to psycholog z powołania jak i przyjaciel aż z chęcią iść do Niej z problemem bo wiem że jak wyjdę od niej to tak jak by go nie było....Jest to przesympatyczna osoba dla której nie są ważne pieniądze tylko zdrowie drugiego człowieka........ Dziękuję za wszystko :)

 • W tym szczególnie trudnym dla mnie czasie najlepszym, co mogło mnie spotkać jest Pani Ludwika. Podczas naszego pierwszego spotkania nie byłam w stanie wydobyć z siebie słowa, przestać płakać, czułam jakby serce miało mi zaraz pęknąć. To właśnie dzięki Pani Ludwice już po pierwszej wizycie wyszłam silniejsza. Pomogła mi trzeźwo spojrzeć na całą sytuację i odzyskać wewnętrzną równowagę. Dziś potrafię czerpać radość z tego, co mnie otacza, rozpoczynam każdy kolejny dzień bez obaw. Rzetelnie pracujemy nad mymi myślami, poprawiłyśmy jakoś i długość mego snu, nauczyłam się jak radzić sobie z emocjami i stresującymi sytuacjami. Obok każdego negatywnego zdarzenia pomogła mi Pani odnaleźć światełko. Dziś wiem, że moje cierpienia zamieniają się w perłę. Szczerzę polecam Panią Ludwikę osobom, które potrzebują pomocy, nie radzą sobie z problemami. Ze swojej strony pragnę jeszcze dodać , że Pani Ludwika poświęca się całym sercem osobom, którym udziela pomocy, czuć że naprawdę pragnie pomóc! Cieszę się, że mogłam spotkać Panią na mojej drodze, dziękuję za wszystko!

  Patrycja

 • Pani Ludwika jest wspaniałym terapeutą , przyjacielem i doradcą w jednym . Zmieniła moje życie i nadal zmienia na coraz lepsze , również zmieniła o 180 stopni sytuację w rodzinie . A raczej spojrzenie na sytuację i dodała bardzo dużo siły psychicznej . Pani Ludwika potrafi wydobyć promyk szczęścia i radości wsród najmroczniejszych sytuacji i za to jestem jej bardzo wdzięczny , że zmieniła moje życie i najbliższej mi rodzinie . Bardzo dziękuję i pozdrawiam bardzo serdecznie MS :)

 • Jest wspaniałym psychologiem ,terapia u pani ludwiki daje nadzieję że będzie jutro lepiej...jest wspaniałym przyjacielem i człowiekiem.bardzo dziękuje Pani ludwiko!!!!!!

 • Profesjonalista - Człowiek. Polecam.

 • Jednym z najlepszych psychologów w Lęborku jest Ludwika Korda &quot; Sursum &quot; ... Pomogła mi się uwolnić ze stanów lekowych w bardzo naturalny sposób ... Bardzo polecam !!!.

 • Pani Ludwika to najlepszy człowiek jakiego poznałam, jest aniołem który bezgranicznie oddaje się ludziom. Wiele lat znam panią Kordę i do tej pory jeżeli mam jakiś problem to do nikogo innego nie idę, tylko do pani Ludwiki.

 • Mimo dużej różnicy wieku ,mogę powiedzieć że Pani Ludwika jest jak dobry przyjaciel ,nigdy nie odmówi pomocy ,pomogła mi stanąć na nogi w ciężkich chwilach ,i w dalszym ciągu zmienia przebieg zdarzeń w moim życiu na lepsze .Pozdrawiam 😇😇😇 "Nie ważne co było ,liczy sie tu i teraz "

  Mateusz

 • Pani Ludwika wspaniała osoba, łapie świetny kontakt z młodzieżą mojej córce osobie niezwykle wrażliwej jak dobra wróżka dodała odwagi i wiarę we własną wyjątkowość otoczyła ja opieką dała poczucie bezpieczeństwa stała się jej prawdziwym wsparciem i przyjacielem. Jestem jej ogromnie wdzięczna i polecam serdecznie wszystkim.

  Anna 2018.10.10

 • Pani Ludwika - wspaniały, niezwykły człowiek, profesjonalny terapeuta. Niezwykle empatyczna, szanująca uczucia innych. Polecam każdemu kto szuka pomocy. Jest doskonałym przewodnikiem w drodze do Radości Życia. Jestem jej niezwykle wdzięczna za wszystko co dla mnie zrobiła. Pani Ludwiko DZIĘKUJĘ! Małgosia

  Małgosia

 • Przed tym zanim umówiłem się na pierwszą sesję z panią Ludwiką, przeczytałem tutaj opinię, że jest psychoterapeutą-przyjacielem. Po dlugim czasie wspólnej pracy potwierdzam to stanowisko. Nasze sesje zdecydowanie wpłynęły na przewartościowanie mojego życia, zerwanie z nękającymi psychikę stanami i to, że mogę być szczęśliwy z tego kim jestem, bez zbędnych zmartwień. Psychoterapia z p. Ludwiką zbudowała moją inteligencję emocjonalną, nauczyła wiele zrozumienia dla siebie i innych. Na terapię zawsze uczęszczałem z radością, wiedząc, że będzie proesjonalnie, pomocnie, empatycznie, zabawnie, a przede wszystkim, że to procentuje, a moje życie zmienia się na lepsze.

  Jakub


Twoja opinia

  Treść opinii

* Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych zgodnie z ustawą o ochronie danych osobowych. Podanie danych jest dobrowolne, ale niezbędne do przetworzenia zapytania. Zostałem poinformowany, że przysługuje mi prawo dostępu do swoich danych, możliwość ich poprawiania, żądania zaprzestania ich przetwarzania. W celu dokonania zmiany, aktualizacji lub wycofania swoich danych prosimy o kontakt sursumkorda@op.pl

Administratorem danych osobowych jest startup Managementsystem - Akademickie Inkubatory Przedsiębiorczości. Dane wpisane w formularzu kontaktowym będą przetwarzane w celu udzielenia odpowiedzi na przesłane zapytanie.